Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Novinky a média


Pozvánka na Kežmarské lekárske dni

28.1.2020

Vážené kolegyne a kolegovia. Dovoľujeme si Vás pozvať na XXIII. Kežmarské lekárske dni Dr. Vojtecha Alexandra, ktoré sú venované pamiatke slávneho kežmarského rodáka a priekopníka röntgenológie. Zameranie programu koncipujeme multiodborovo pre cieľovú skupinu lekárov, sestier, pôrodných asistentiek a medicínsko-technických pracovníkov. Snažíme sa aby Vás kongres zaujal po odbornej stránke aktuálnymi témami, novými poznatkami a bohatou diskusiou. V predchádzajúcich ročníkoch sa na konferencii zaregistrovalo vyše 400 účastníkov z rôznych zdravotníckych zariadení zo Slovenska, Českej republiky a Chorvátska, čo je pre nás zároveň zaväzujúce k neustálemu zvyšovaniu kvality odborných prednášok a sprievodnému programu konferencie. Veríme, že pripravovaný program Vás osloví nielen po odbornej, ale aj po spoločenskej stránke, kde budete mať možnosť stretnúť svojich kolegov a priateľov. Vážime si váš záujem a tešíme sa na stretnutie v v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier.

Celý článek


Pacienti v Nemocnici Říčany o vánoční atmosféru nepřijdou

20.12.2019

Zdobení vánočních stromečků, vánoční výzdoba na všech odděleních, zpívání koled a sledování pohádek zpestřuje pacientům v Nemocnici Říčany, která patří do skupiny AGEL, vrcholící advent a blížící se Vánoce. Sváteční nálada vrcholí předáváním dárků a štědrovečerní večeří, kterou si letos vychutná 41 pacientů zůstávajících přes Vánoce v nemocnici.

Celý článek


Za deset let pomohli na oddělení následné rehabilitační péče Nemocnice Říčany čtyřem tisícům pacientů

5.3.2019

Desáté výročí a čtyři tisíce úspěšně zrehabilitovaných pacientů. To znamená rok 2019 pro oddělení následné rehabilitační péče Nemocnice Říčany, člena skupiny AGEL. Oddělení s 30 lůžky vzniklo v roce 2009 v areálu nemocnice jako reakce na velkou poptávku po komplexní rehabilitační péči a dnes je již nedílnou a hojně vyhledávanou součástí nemocnice.

Celý článek


Změna provozní doby odběrové ambulance

8.11.2018

Od pondělí 12.listopadu bude provedena změna pracovní doby odběrové místnosti. Nově bude odběrová ambulance otevřena v době od 6:30 do 10:00.

Celý článek


Nemocnice Říčany otevírá pohotovost pro dospělé

29.10.2018

Lidé z Říčan a okolí se nově dočkají rychlejší první pomoci i následné zdravotnické péče. Nemocnice Říčany, člen skupiny AGEL, otevírá novou lékařskou službu první pomoci pro dospělé, která doposud ve městě Říčany chyběla. K dispozici je každý den a využít ji mohou všichni zájemci s akutními obtížemi.

Celý článek


Skupina AGEL se rozrůstá o Nemocnici Říčany

20.12.2017

Skupina AGEL, která je největším a nejúspěšnějším poskytovatelem soukromé zdravotnické péče ve střední Evropě, se od 1. ledna 2018 rozroste o Nemocnici Říčany.

Celý článek