V čele Nemocnice AGEL Říčany stojí zkušený operatér a primář ortopedie MUDr. Filip Svatoš

19.9.2022

V pondělí 19. září byl do vedení Nemocnice AGEL Říčany slavnostně uveden MUDr. Filip Svatoš, primář oddělení ortopedie a zároveň ředitel odboru lékařské a preventivní péče. Nový předseda představenstva vystřídal ve funkci prof. MUDr. Romana Prymulu, CSc., Ph.D., který bude i nadále pracovat jako předseda Vědecké rady AGEL a také ve Výzkumném institutu společnosti AGEL.

„Budu dále pokračovat v procesu zbudování nového moderního rentgenologického pavilonu a v dalších dobře rozjetých projektech nemocnice. Navážu na skvěle odvedenou práci mého předchůdce. Po personální stránce se pokusím nemocnici ještě více stabilizovat a ocením ty, kteří nemocnici pomáhají udržet v efektivním a dobře fungujícím stavu,” řekl krátce po svém jmenování MUDr. Filip Svatoš, nový předseda představenstva Nemocnice AGEL Říčany s tím, že mezi jeho další prioritní úkoly bude patřit postupný rozvoj digitalizace a elektronizace, stejně jako získávání odborníků z řad lékařů a také nelékařského zdravotního personálu.