Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám

Poděkování

16.6.2021

Dobry den,

13. 6. 2021 jsem podstoupila operaci kolene. Chtěla bych moc poděkovat celému personálu na oddělení jednoddení péče.Tak vstřícné a ochotné sestřičky jsem dlouho nezažila. Vážím si jejich práce a moc jim děkuji za výbornou péči. Přeji vám mnoho spokojených pacientů. Děkuji, Hartvichová.


Děkovný dopis

14.6.2021

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych vyslovila poděkování panu doktorovi z oboru ortopedie, p. Petru Čechovi, který mne 13. 6. v neděli v nemocnici           v Říčanech operoval levé koleno, za jeho profesionální přístup, ochotu pomoci, za příjemné a milé chování, za odbornou skvělou práci         a za podrobné vysvětlení operačního zákroku a pooperační léčby.

Poděkování patří i úžasnému personálu na ortopedickém oddělení jednolůžkové péče na ortopedii, všem sestřičkam, p. anesteziologovi, všem na operačním sále. Veliké diky patří všem za jejich ochotu, laskavý a milý přístup k pacientům, za jejich skvělou péči a za to, že jsem se zde cítila v bezpečí a prvotni strach z operace brzy zmizel.

S takovým přístupem jsem se dosud nikde v nemocnicich nesetkala.

Srdečně jim děkuji za jejich náročnou a obětavou práci, kterou odvádějí ještě i s úsměvem.

Se srdečným pozdravem

Mgr. LENKA Minaříková, Praha 4.


Pochvala pro očk. centrum

28.5.2021

Vážení,
chtěla bych za celou rodinu poděkovat za vzorné chování i péči při očkování naší maminky paní Blaženy Chodorové v Očkovacím centru Říčany. Přejeme všem pevné zdraví a hodně sil.
S pozdravem Danica Dejlová


Pochvala INTERNA

28.4.2021

Dobrý den, obvykle nikam nepíšu, ale tentokrát musím udělat čestnou výjimku. Léčím se ve Vaší nemocnici s covidem na oddělení interny, včetně JIP a musím konstatovat jednu věc. V životě jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem veškerého personálu, od lékařů po sanitáře, a to bez výjimek. Hluboce se klaním před jejich nasazením a opravdu nadstandardni péči o pacienty. A přimlouvám se         za nějaké ocenění jejich skvělé práce.

Děkuji. Zdeňka Sudíková.


Pochvala - Očkovací centrum Říčany

3.4.2021

Přeji dobrý den,

právě včera jsem obdržela druhou, tedy poslední injekci proti covid-19. Moje dojmy i zážitky z celé akce jsou veskrze pozitivní, od jednání se sestrami a právě tak s lékařkou, která zajišťovala odborný dohled. Myslím, že už nápad zřídit toto očkovací středisko ve Sportovní hale v Říčanech  nejen pro město Říčany, ale i pro celé okolí Říčan, byl nápad vynikající a pozoruhodný, a jsem ráda, že se tak stalo. Moc a moc srdečných díků všem, kteří přispěli k realizaci tohoto záměru a usnadnili nám všem starším osobám + 70 a více - a nejen jim -  poměrně snadný přístup k tomuto očkování.

Mikotová Eva, naroz. 1943, Říčany u Prahy


Děkovný dopis od skautů

1.4.2021

Drazí lékaři, zdravotní sestřičky, medici, zkrátka úplně všichni z našeho skvělého zdravotnického personálu.

Chtěla bych vám poděkovat za mě, mou rodinu i za náš celý skautský oddíl. Za to, co pro nás všechny v této nelehké době děláte. Výměna času stráveného s rodinou a přáteli za přesčasy strávené v práci, obětování vašeho volného času a zájmů pro jiné a riskování toho nejcennějšího, vašeho zdraví. Klobouk dolů za tyto nemalé činy.

Moc dobře si uvědomuji, že vám má slova podpory práci nijak neusnadní, přesto doufám, že vás alespoň trochu potěší a vykouzlí úsměv na tváři. Přeji vám především hodně sil, pevné zdraví a stále tak velké nasazení pomáhat druhým.

Jste mým velkým vzorem a díky vám je mi už teď jasné, že chci pomáhat druhým právě jako vy teď nám a jsem přesvědčená, že se příští rok budu hlásit na lékařskou fakultu.

Ještě jednou velké DÍKY vám všem.

S pozdravem, Zuzana Křivancová, 7. skautský oddíl Rysové, Beroun