Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ 

Jsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 323 627 511

O nemocnici

Napsali jste nám

Interna - poděkování

28.5.2024

Dobrý den,
byl jsem teď tři týdny hospitalizován s hypertenzí na interním oddělení Vaší nemocnice.

Velice rád bych chtěl tímto poděkovat celému Vašemu týmu - panu primáři MUDr. Němcovi, své ošetřující lékařce MUDr. Milkové, staniční sestře paní Smítkové a všem ostatním lékařům, sestrám a ošetřovatelkám.

Nejenom, že jejich práce byla vysoce profesionální, ale nesla se ve velmi lidské a přátelské atmosféře, a to bylo pro mě, jako pro pacienta, velmi důležité.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám všem hodně štěstí a spokojenosti.

Dalibor T.

 


Hezké poděkování

17.5.2024

Dobrý den,

byla jsem hospitalizována na LO interního oddělení v Nemocnici AGEL Říčany a chtěla bych moc poděkovat všem lékařům, zejména panu primáři Němcovi, paní Dr. Chadimové, sestřičkám, ošetřovatelkám a veškerému ostatnímu personálu za nadstandardní péči, která mě opět vrátila do běžného života.
Zkrátka lidé na pravém místě.
Ještě jednou velké díky!!!
Zdeňka Kotková


Poděkování pro JPL

18.4.2024

Dobrý den,

Včera jsem v rámci ortopedické operace absolvovala jednodenní pobyt ve vaší nemocnici v Říčanech. Moc ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu za skvělou péči, profesionální přístup a dobrou náladu, kterou šířili kolem sebe. Všichni byli báječní a byla radost vidět, jak vše perfektně funguje.
Také prostředí a vybavení pokojů je krásné. Všude čisto a útulno.
Hlasovala jsem pro vás v rámci ankety Nemocnice roku 2024.

Děkuji za všechno. Ať se vám daří.

S pozdravem

Ivana C.


Děkovná zpráva

4.4.2024

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za lidský přístup paní doktorce Elišce Pavlové a všem sestřičkám na oddělení Interního příjmu! Lidskost, vlídné slovo, obrovská empatie a pochopení! Děkuji za Vaši práci! Lenka Sedláková


Poděkování

19.3.2024

Dobrý den,
dne 16. 3. 2024 jsem byl ve vaší nemocnici operován panem doktorem Lukáčem. Chtěl bych touto cestou poděkovat a také hlavně pochválit celý kolektiv zdravotníků, se kterými jsem se mohl v rámci zákroku setkat. Už na recepci byl pohodový a ochotný pán, poté na odd. JPL příjemné, ochotné sestřičky, to samé na operačním sále, kde jsem pouze věděl, že mě operuje zmíněný pan doktor, ale dík patří vám všem - všem těm, kteří dovedli krásně podpořit, byli jste skvělí!!!
Přeji krásný den a jen spokojené pacienty - moc si vás vážím.
Jsem s pozdravem,

Pavel H.


Poděkování Fyzio amb.

8.2.2024

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat paní Monice Křížové, z rehabilitace FYZIO, za velice milý, příjemný a lidský přístup během mojí rehabilitace bederní páteře. Oceňuji její nápaditost a pomoc zmírnit vhodným cvičením i další moje zdravotní potíže. Na její rehabilitace jsem se vždy těšila a psychicky mi velmi svým přístupem pomohla.
S pozdravem
Ing. Hana D., Říčany


Štědrý den

28.12.2023

Vážený pane řediteli,
byla jsem u Vás hospitalizována a jelikož jsem byla neskutečně mile překvapena jak profesionální a lidský přístup mají lékaři a sestry, musím vyzdvihnout a napsat Vám jak jsou skvělí.
24.12. mě přijímala u Vás v Nemocnici AGEL Říčany skvělá paní doktorka MUDr. Eva Milková a skvělá sestra Kateřina Maryšková. Vše bylo naprosto profesionální. Mockrát děkuji za úžasnou zkušenost, že i zdravotnictví má úroveň. Že jste pro někoho opravdu na prvním místě, a že i když jsou unaveni, tak svou práci dělají na 200 %. Velké díky a hlavně velký respekt před Vámi ženy.
25.12. na JIP byla sestra Anděl = Jitka Lahodová. Úžasná, lidská, sympatická, usměvavá ženská, co pro Vás udělá vše, ať se cítíte alespoň trochu v pohodě.
Samozřejmě lékařky a hlavně sestry i na jiných směnách byly velmi profesionální, vtipné, usměvavé.
Ač Vám zdravotně není nejlépe, tak tento personál se o Vás stará tak, že se cítíte mnohem lépe.

Děkuji všem, že i když jim člověk skočí nechtěně do Štědrého večera, váží si Vás jako člověka. Děkuji.

Švecová Lucie


Pochvala pro interní odd.

1.12.2023

Vážení pracovníci a pracovnice Nemocnice AGEL Říčany,

ráda bych Vám tímto poděkovala za skvělou péči, které se mi u Vás dostalo.

Byla jsem hospitalizována z důvodu zjištění plicní hypertenze a na lůžkovém oddělení jsem pobyla týden.

Chtěla bych vyzdvihnout ochotu a vstřícný přístup lékařů a sestřiček. Byla jsem velmi mile překvapena kvalitou péče, které se mi dostalo, i rozsahem provedených vyšetření.

Snaha personálu poskytnout pacientům co nejlepší služby je u Vás příkladná.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem,

Helena Pyšnová.

 

Zasláno prostřednictvím vnučky Karolíny K.


Děkovný dopis primářovi

24.11.2023

Vážený pane primáři,

touto cestou Vám i Vašemu skvělému týmu děkuji za úžasnou dvoutýdenní péči. Pobyt ve Vašem zařízení si nemohu vynachválit. Máte skvělý profesionální tým, ke kterému Vám gratuluji. Péče, které se mi u Vás dostalo, byla velmi nadstandardní. 

Můj velký obdiv a respekt patří zejména zdravotnicím a sestřičkám, které se o nás skvěle a profesionálně staraly a jejich úsměv a profesionalita nepolevily ani, když je dle mého názoru doslova terorizovali někteří velmi složití pacienti ze sousedství.

Dále děkuji všem fyzioterapeutům, kteří s námi denně oddaně cvičili, a i když zjevně opakovali rutinu, nebylo to na nich znát a vždy nás s úsměvem a dobrou náladou motivovali.

Také děkuji lékařům, zejména panu MUDr. Růžičkovi za to, že na nás měli vždy dostatek času a zodpověděli všechny dotazy a měli vždy perfektní osobní přístup.

Velký respekt pane primáři, že v dnešní těžké době máte tak úžasný, profesionální a motivovaný tým. Gratuluji a přeji všem mnoho úspěchů do budoucna.

Miroslav H. z Prahy


Poděkování lékařce

24.10.2023

Vážený pane řediteli,

dne 12. 10. jsem byl vyšetřen pro bolest na hrudi na příjmové interní ambulanci ve Vaší nemocnici.

V tomto svém dopise bych chtěl ocenit skutečně lidský přístup ke mně jako pacientovi od MUDr. Marianny Jarůškové. Její empatie je příkladná.

Myslím si, že MUDr. Jarůšková je a bude skvělá lékařka.

S úctou Pavel Jícha


Výborná péče

24.10.2023

Chtěl bych poděkovat lékaři a především sestřičkám za perfektní péči. Dne 22. 9. jsem byl operován na jednodenní chururgii, šlo o operaci ramene. Veškerá péče byla na výbornou. Sestřičky milé a ochotné. Moc děkuji.

H. Josef


Pochvala pro recepci

6.10.2023

Dobrý den,
již poněkolikáté jsem byla ve Vaší nemocnici jako doprovod kolegů s drobnými pracovními úrazy.
Chtěla bych pochválit paní recepční za vstřícnost a laskavé jednání, která zároveň nešetří úsměvem.

Monika K.


Děkovná slova

13.9.2023

Dobrý večer,

chtěla bych moc poděkovat sestřičkám z oddělení jednodenní lůžkové péče.

V neděli jsem byla v nemocnici operovaná s kolenem. Vždy jsem měla strach a respekt z nemocnic a nemocničních zařízení a představa, že bych v nemocnici měla strávit byť jen jednu noc pro mě byla příšerná..

Nikdy jsem nebyla v nemocnici hospitalizovaná a nikdy jsem nebyla v CA.

Díky skvělému přístupu sestřiček v říčanské nemocnici jsem se tohoto strachu zbavila..

Dlouho jsem se nesetkala s tak ochotným a moc milým personálem jako jsou právě sestřičky z této nemocnice. Sestřičky mi ochotně pomáhaly a nebyl pro ně nic problém.

 

Chtěla bych tímto ještě jednou mockrát poděkovat jak sestřičkám, doktorům, tak i celému personálu nemocnice, včetně milé paní a milého pána na recepci. V této nemocnici ze mě opravdu spadl veškerý strach a stres.☺️

 

Děkuji a budu všude doporučovat nemocnici s velkým N jako je tato a báječný přístup veškerého personálu v nemocnici.

S pozdravem 

Tereza Třešňáková


Poděkování pro lékařku

12.9.2023

Dobrý den, 

včera jsem ve večerních hodinách navštívila chirurgickou ambulanci, kde byla jako lékařka přítomna pani MUDr. Sabina Kostlivá. Ráda bych na ni napsala pochvalu a poděkování a moc prosím o předání jí i vedení chirurgie. 

Paní doktorka byla velmi empatická, příjemná, trpělivě mi vše vysvětlovala. S touto lékařkou jsem se setkala již několikrát a vždy jsem ráda, když mám štěstí právě na ni. Vše řeší s velkou profesionalitou a snaží se o maximální porozumění pro pacienta a vymyšlení, co nejlepší možnosti léčby. 

Děkuji ještě jednou za skvělé ošetření. 

Nina Š. V. 


Poděkování pro lékaře

17.7.2023

Dobrý den,

vyřiďte prosím poděkování panu MUDr. Zatrapovi za perfektně provedenou operaci zápěstí. Jsem konečně bez bolestí. Nemám na pana doktora přímý e-mail.

Zdravím a děkuji.

Vladimír H.


Pochvala - CHIRURGICKÁ AMBULANCE

26.6.2023

Dobrý den ,
ráda bych pochválila pana primáře a jeho sestřičku v chirurgické ambulanci. Neskutečně milí lidé. Přišla jsem vystrašená a nakonec se z toho vyklubala zcela banální záležitost, přesto jsem neměla pocit, že bych obtěžovala. Moc děkuji.

H. Koritáková


Poděkování pro Multiobor

22.5.2023

Bola som hospitalizovaná v tejto nemocnici v dubnu na oddelení Multiobor. Chcela by som sa poďakovať personálu interného príjmu a oddelení za profesionální a ľudský prístup. Bola som veľmi spokojná. Mala som nadštandarnu starostlivosť na štandarnom oddelení. A viem, že to so mnou nebolo ľahké. Bola som už hospitalizovaná v fakultnej nemocnici v Prahe a nedá sa to porovnať. Sestřičky, doktory, sanitárky, ošetrovateľky a pomocní personál boli veľmi milý, ochotný a trpezlivý.
Budem tuto nemocnici odporoučať všetkým mojím známým.
Ešte raz Vám veľmi ĎAKUJEM. Ste na jedničku!

R. Zakutanská


Skvělá péče

18.5.2023

Dobrý den,

16. května 2023 jsem byl v nemocnici Agel Říčany na jednodenním zákroku kvůli vyjmutí ocelové dlahy a sedmi šroubů z klíční kosti (kost jsem si zlomil 3.11.2022). Veškerá péče byla naprosto vynikající, všichni pracovníci nemocnice byli vysoce profesionální, ochotní a milí. Všem patří obrovský dík a pochvala. Byl to jeden z nejlepších dnů v mém životě.

Tomáš F., Praha.


Poděkování od pacienta

2.5.2023

Dobrý den.
v sobotu jsem si nešťastným pádem na zahradě pochroumal prsteníček na pravé ruce tak, že při běžném pohledu vypadal jako taková nalomená větvička.
Vyrazili jsme, s manželkou řidičem, na pohotovost k Vám do nemocnice.
Ujal se mne p. MUDr. Myroslav Salmay a jeho sestřička. Poslal mne na rentgen a potom v ordinaci vzal mou třesoucíse ruku, že se na to podívá.
Vzápětí "zakvedlal" prstem a po krátkém lupnutí prst usadil zpět do kloubu. Ani jsem nestačil vykviknout, a že to zabolelo.
Poslal mne ještě jednou na rentgen a po krátké kontrole mi nasadili prstní ortézu a mohl jsem jít ......
Oceňuji jeho (a jeho sestřičky) rychlý a profesionální přístup!
Na závěr musím říci: VÍCE TAKOVÝCH DOKTORŮ (a jejich sestřiček), kteří mají takový přístup k pacientům.

Ještě jednou oběma děkuji za pomoc.

pan Peter K.

 


Nadstandardní péče

25.4.2023

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat ambulantní chirurgii, jmenovitě MUDr. Kostlivá a MUDr. Martin Haška, za péči o mého manžela Jiřího.

Jejich péče byla podle mě velice nadstandartní, oba se o manžela starali pečlivě a srdečně.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem Moltašová


Pochvala pro lůžkové odd.

24.4.2023

Dobý den,

ráda bych touto cestou poděkovala za vynikající profesionální péči lékařů, sester a příjemné jednání všech zaměstnanců na oddělení, které jsem v mém věku velmi ocenila.

Byla jsem pacientkou na Lůžkovém interním oddělení.

Velké díky a přeji, ať se nemocnici daří.

Jiřina Hladíková    


Poděkování - ortopedie

18.4.2023

Dobrý den,

děkuji panu doktorovi Tomáši Zatrapovi i sestřičce za milý přístup při každé mé návštěvě ordinace.

Následně za chirurgický zákrok celému kolektivu na operačním sále!

Děkuji. Bémová


Poděkování INT

31.3.2023

Dobrý deň, chcel by som poďakovať za profesionálny prístup MUDr. Lochmanovi a slečne sestričke Hauserové z Internej ambulancie. Skvelá starostlivosť, komunikácia a prístup. Ešte raz ďakujem a prajem Vám všetko dobré. 

Rabada, pacient. 


Pochvala lékařky

22.2.2023

Dobrý den, jsem pacientkou MUDr. Jany Chadimové a chtěla bych jí poděkovat za všímavost a empatii!
Čekala jsem na chodbě, až přijdu na řadu do kardiologické ambulance, a protože mam potíže s páteří a bolestivou artrozu kyčle (léčím se), velice špatně se mi sedělo a tak jsem si lehla na lavici v čekárně. Sestry se mně ptaly, co mi je, ale ujistila jsem, že cítím se dobře, že mně jenom bolí kyčel.
Pak mně uviděla pani doktorka a po dohodě se sestrou mi nabídla, ať si lehnu na postel v místnosti na infuzi, že tam mi bude určitě pohodlněji než na tvrdé lavici. Tak jsem si tam lehla a v pohodlí počkala, až přijdu na řadu.
Takto ještě jednou děkuji paní doktorce Chadimové za její milou pozornost.
A. Heinzelova
Ondřejov
 


Děkovný dopis

1.2.2023

Dobrý den,

jménem rodiny paní Šárky Hejtmánkové bych chtěla poděkovat celému nemocničnímu personálu v nemocnici v Říčanech. Vaše starostlivost, milé chování a vstřícnost dělá naší babičce velmi příjemný pobyt i v průběhu její nemoci.


Ještě jednou vám děkujeme.

Za celou rodinu,

vnučka A. Jakubová.


Děkovný dopis INT

16.1.2023

Dobrý den,

moc děkuji za odborné vyšetření a milou atmosféru v interní ambulanci u p. doktorky Zítkové a sestry Geistové.

Přemysl C.


Srdečné poděkování

9.1.2023

Dobrý den,

jmenuji se Petra a byla jsem k vám do nemocnice dovezena 2.1. v noci záchrankou se žlučníkovým záchvatem a ležela jsem u vás několik dní.
Měla jsem šílené bolesti, že jsem myslela, že umřu.

Chtěla bych touto cestou poděkovat třem mužům ze záchranky, bohužel jsem ani jednoho neviděla, protože jsem měla takové bolesti, že jsem nemohla otevřít oči.
Dorazili snad do 5 min a byli ke mě i synovi (ač to bylo v noci) hodní a jednali rychle.
Chtěla bych poděkovat MUDr. Doležalovi, který se o mě staral. Jeho péče, přístup a ochota mi pomoci, vysvětlit, co se mi stalo, jak funguje žlučník, léčba, také mi zajistil nutriční poradkyní, bylo cítit jeho empatii. Opravdu moc mu touto cestou chci poděkovat.
Jinak bych se ráda zmínila o panu H. Němcovi, sanitář - úžasný člověk, který pacienta umí pobavit, milý, ochotný - děkuji.
Byla jsem na krásném, čistém pokoji s televizi, tak i za to děkuji.


S pozdravem a díky

Šedinová


Velké poděkování

19.12.2022

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem lékařům, sestrám i personálu na oddělení rehabilitace a internímu lůžkovému oddělení za péči a starost o mého strýce P. Gyömbera. Přeji Vám krásné a klidné Vánoce a hodně zdraví v novém roce.

Jarolímová s rodinou


poděkování operace

12.12.2022

Dobrý den, 

dovolte mi, abych týmu Nemocnice AGEL Říčany a.s. poděkovala za vstřícný a milý přístup.

Operace a čas kolem - vše jako v bavlnce.

Kdyby bylo nějaké příště, tak určitě u Vás.

 

Ještě jednou díky.

G. Marko


JPL

12.12.2022

Dobrý den. Chtěla bych opravdu mnohokrát poděkovat sestřičkám, lékařům a veškerému personálu jednodenní péče. Takový profesionální, pozitivní a prostě prima přístup se dnes opravdu bohužel často nevidí.

Děkuji. Kopečná


Poděkování kardiol. amb.

1.12.2022

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za otevření kardio ordinace. Paní doktorka Schejbalová i její sestřička jsou velice lidské a milé a děkujeme s manželem za jejich profesionální přístup.

Jurčíkovi


poděkování očkování

20.10.2022

Dobrý večer,

dne 19. 10. jsme s manželkou byli u vás na čtvrté dávce očkování proti covidu-19. Rádi bychom poděkovali za profesionální a hlavně velice příjemné jednání vašeho zdravotního personálu, který provádí očkování. Moc jim děkujeme a vedení nemocnice taky, žádný člověk u této příležitosti si nemá na co stěžovat, jde jim to jak po másle. Ještě jednou děkujeme.

Daša a Václav Steinbachovi.


Poděkování sestřičkám

17.10.2022

Dobrý den,

píši poděkování všem sestřičkám. Omlouvám se, ale je Vás tolik, že si Vás pletu. Jedno však máte společné, jste sympatické a hodné.

Nebýval jsem v nemocnicích často, ale u Vás jsem se rozhodně cítil nejlépe. A proto Vám chci ještě jednou moc poděkovat.

Já jsem původně chemik a dělal jsem v laboratoři, pak jsem si udělal profesionální zkoušky a začal jsem jezdit po světě ...

Veliké díky za vše,

Z. Dlabal


Pochvala

13.10.2022

Dobrý den,

Zdravím Vás vážené vedení Nemocnice Agel v Říčanech.

Dovoluji si vyslovit poděkování a chválu Vaší nemocnici. Dne 24. 5. 2022 jsem “absolvoval” laparoskopickou operaci levého kolena, prováděl mi ji MUDr. Melicherčík. Výsledek OK i pooperační kontroly.

Dne 30. 10. 2022 jsem nastoupil s akutní bolestí břicha na lůžkové oddělení v prvním patře a opět vyslovuji poděkování a chválu celému kolektivu. A především MUDr. Jarůškové. Profesní odborník na svém místě!

Je mi 73let, stále pracuji ve stavebnictví, mám malou firmu. A tímto Vám všem děkuji, že mohu dále pracovat. A to i v mém “dorosteneckém” věku.

F. Barchánek


Spokojený pacient

8.9.2022

Dobrý den,

chtěl bych tímto poděkovat vrchní sestře paní Andree Kopecké za její mimořádně příjemný a ochotný přístup ke mně, jako pacientovi. Myslím si, že jsem se ještě nesetkal s tak milým, rychlým a ochotným přístupem zdravotního personálu.

Nerad Vás obtěžuji, ale profesní postoj paní Kopecké mě natolik mile překvapil, že si dovoluji Vás požádat, zda by ze strany vedení nemocnice bylo možné paní vrchní sestru alespoň ústně pochválit za její skvělou práci a mým jménem jí poděkovat za vše, co pro mě udělala.

 

Děkuji a přeji Vám příjemný den,

Josef R.


Pochvala pro internu

26.8.2022

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat celému týmu Interního oddělení za veškerou péči, kterou věnovali našemu tatínkovi v minulých dnech. Děkujeme, ne jenom za profesionalitu, ale i o lidskost, se kterou jsme se setkali.

Dana K.


Milé poděkování

26.5.2022

Dobrý den,

chci touto cestou vyjádřit poděkování panu primáři Svatošovi a jeho týmu a rovněž kolektivu sester pod vedením paní Týblové na oddělení jednodenní lůžkové péče za skvělou péči v souvislosti s operací kotníku, kterou provedl v dubnu tohoto roku pan primář Svatoš se svým týmem. 

Oceňuji profesionalitu a velmi příjemný, lidský přístup všech, s kým jsem přišla do kontaktu.

 

Jsem velmi ráda, že máme v Říčanech kvalitní a pro pacienty  přátelskou nemocnici.

 

Hezký den 

R. Mandátová


Poděkování od rodiny pacientky

16.5.2022

Vážení,
ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala ošetřovatelce paní Martině Šmejkalové - interní odd. lůžka - za její maximálně profesionální, ale - stejně důležitý - i lidský přístup k pacientům. Moje teta, paní Irena, je zde hospitalizována pro zápal plic a paní Šmejkalová se o ni skutečně obětavě stará.

Děkuji Vám. S přátelským pozdravem,
Ing. M. Poncarová, neteř


Poděkování nemocnici

11.5.2022

Dobrý den,

obracím se na vás, protože mám velkou potřebu poděkovat za práci vaší zaměstnankyně, fyzioterapeutky, Anny Skopcové, která pracuje s mým 15 letým synem Šimonem, jenž trpí DMO, konkrétně spastickou kvadruparézou. K Aničce jsme se dostali na doporučení v době, kdy jsme opět řešili situaci, že jsme se najednou ocitli bez fyzioterapeuta, pokolikáté už. Hned při první návštěvě si se Šimonem padli do oka a já viděla, že toto spojení funguje. Šimon se snažil, chápal, co po něm Anička chce a současně byl naváděn tak, aby prováděný cvik zvládl, nebo se alespoň o jeho zvládnutí pokusil. Od té doby jsou na Šimonovi vidět pokroky. Pravděpodobně je to tím, že cvičení s Aničkou je smysluplné. Probíhá v klidu a v časovém rámci, ve kterém se může Šimon samostatně projevit a ukázat co umí. Klid je pro něj jako pro spastika, kvadruparetika velmi důležitý. Stále ještě řešíme určitý strach z prostoru. Ale Anička s ním umí pracovat. Ano, je třeba se nejprve věnovat důkladnému uvolnění a až následně se lze věnovat práci na nezávislém aktivování jednotlivých svalů, svalových skupin, které postupně vedou k jednotlivým pohybům. V současnosti se snažíme o zvednutí ze sedu, volný stoj s oporou a chůzi s oporou. Šimonovi způsob, kterým Anička cvičení vede, vyhovuje, protože je pro něj srozumitelný a zadané úkoly je schopen se po domácím procvičování naučit. A já zaznamenávám viditelný pokrok. Ještě intenzivněji se projevil po minulé rehabilitaci, kdy jsme zaintegrovali cvičení Vojtovou metodou s Martinou Tichou. (Vojtu jsme cvičili do 3 let Šimonova věku. I v rámci lázní v dětské léčebně Vesna. Ale bez progresu.) Za to nyní zafungoval fantasticky. Šimon měl uvolněná záda, zadek a ruce ještě tři dny po cvičení. K tomu bych chtěla říci, že takto citlivě a současně funkčně jsem Vojtovu metodu provádět ještě neviděla. Takže bych tímto chtěla vyslovit oběma fyzioterapeutkám a vaší nemocnici velký dík, protože intenzivní fyzioterapie, a zejména dobře vedená a zacílená, je pro Šimona nesmírně důležitá.

S pozdravem

S. Vacínová


Pochvala pro nemocnici

21.3.2022

Přeji hezký slunečný den.

Chci touto cestou poděkovat panu primáři Svatošovi za jeho výbornou práci vůči pacientům. Také všem na sále, kteří pečují od začátku do konce, než se probudíte. A samozřejmě všem sestřičkám, jak denním tak nočním na Jednodenním lůžkovém oddělení. Ráda bych, i když si za pochvalu nic nekoupí, abyste je alespoň slovně pochválil. Opravdu to jsou špičkoví zdravotníci, které může říčanská nemocnice mít. Jsou milí, usměvaví, i když jsou unavení a musí jít do práce v neděli, kdy by byli raději doma s rodinou. Zaslouží si respekt...

Na závěr opravdu veliké DÍKY. S přáním hezkého dne Srbová Ema (výňatek z dopisu adresovaný řediteli říčanské nemocnice)


Děkujeme zdravotníkům 7

7.3.2022

Situace s koronavirem nám opět připomněla, jak nesmirně těžká je práce zdravotníků, jak po fyzické, tak psychické stránce. Setkala jsem se jen s milými a vstřícnými lidmi, ačkoli bylo znát, že jsou nadoraz vytíženi a často vyčerpaní. Děkuji za mne i mé blízké, velice si vážím nasazení a péče, které se nám dostává a velmi dobre si uvědomuji, jak náročné období prožívají. DĚKUJI

Zdena


Děkujeme zdravotníkům 8

7.3.2022

Dobrý den,
chtěla bych Vám všem, zdravotníkům, doktorům, sestrám, studentům medicíny, poděkovat z celého srdce. Jsem pouze studentka gymnázia a nedokáži si vůbec představit, jak těžké období už od začátku pandemie prožíváte. Jste opravdoví hrdinové a neskutečně k Vám vzhlížím. Děkuji za vše, co děláte pro naše lidi. Děkuji Vám za neskutečně odvážné a vyčerpávající nasazení. Děkuji, že jste zachránili tolik životů. Díky Vám je svět lepší místo. Má samotná slova ani nedokážou vysvětlit, jak moc si vážím Vaší pomoci. Ale nikdy na to nezapomenu.
Přeji nekonečné štěstí a zdraví.

E.


Poděkování - covid odd.

23.2.2022

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat celému oddělení covidové péče, kde se v květnu 2021 starali o mého manžela, Ing. Zdenka Adamce.
Jeho zdravotní stav byl vážný, ale Vy všichni jste se snažili udělat vše proto, aby se nám vrátil domů.
Velké poděkování panu primáři, všem sestřičkám, které byly velmi milé a příjemné i přes těžké podmínky, které k práci měly. Také paní doktorce Denise Petrů Jílkové, která se o manžela starala a byla i mě velkou podporou.
Manžel se zcela zotavil, i když rekonvalescence byla dlouhá. Ale pořád cvičí, chodí na procházky se psem a já i děti jsme šťastní, že jste nám ho zachránili.
Přeju Vám všem hodně zdraví, štěstí a spokojenosti a úspěchů v soukromém i profesním životě.
Lenka Adamcová


Pochvala - očkovací amb.

3.2.2022

Vážený pane řediteli,

nejprve bych Vám rád poděkoval za zřízení očkovacího místa v nemocnici. Pro nás z blízkého okolí je tato možnost velmi vítaná. Máme srovnání z jiné nemocnice, kde byla očkovaná má žena a musím vám říci, že tato dvě místa srovnat nelze! U vás to jde jako na drátkách. Ujaly se mě sehrané, milé, usměvavé sestřičky, které s humorem, citem a profesionálně vše vysvětlily a pomohly. Lékař se mi věnoval. Prostě spokojenost tak velká, že jsme k vám přeobjednali i naše straré rodiče a zážitek to byl zcela totožný. Děkuji opravdově jak jim, tak Vám s radostí chválím váš personál.

P. D.


Poděkování na sál

31.1.2022

Dobrý den,
25. ledna 2022 jsem byla na operaci kolene na chir. odd. JPL v Říčanech. Touto cestou bych chtěla poděkovat všem sestřičkám za obětavost,vstřícnost, profesionalitu a příjemné vystupování vůči nám pacientům. A také děkuji MUDr.Štěpánkovi a jeho týmu na operačním sále, prostě byli bezvadní, výborní, vůbec jsem neměla pocit strachu před operací. Dovedli mě i rozesmát, prostě byli super. Všichni odvedli dobrou práci. Takový přístup k pacientům by měli mít ve všech nemocnich. Děkuji vám všem.

Dana P.


Děkujeme zdravotníkům 5

26.1.2022

Dobrý den,

jsem student gymnázia a rád bych chtěl vyjádřit velké díky a velkou úctu zdravotnickému personálu, neboť jste to právě Vy, kteří s touto pandemií bojujete více než kdokoliv jiný.

Nákazu covid-19 prodělal jak můj otec, tak můj dědeček, který téměř nemoci podlehl, ale naštěstí ji překonal. Proto je moje úcta k Vám ještě větší, neboť jste zachránili život člověka, na kterém mi nesmírně záleží a to je pouze jeden z mnoha, kterým jste již za celou pandemii pomohli.

Slova nedokážou popsat, jak moc je Vám náš národ zavázán za vše, co jste již vykonali.

Přeji Vám jen to nejlepší a věřím, že celá pandemie skončí co nejdříve. A že tak skončí i Vaše nelidské nasazení a odhodlání, za které si zasloužíte přinejmenším pořádný odpočinek.

S Úctou,
Adam Vaňko


Děkujeme zdravotníkům 6

26.1.2022

Dobrý den, chtěl bych vám poděkovat za všechnu práci, kterou jste si kvůli pandemii museli projít. Nevím, jak bychom to bez vás zvládli.

Josef Toms


Pochvala za péči

24.1.2022

Obrovský dík lékařům, zdravotním sestrám a celému zdravotnímu personálu.

Ve středu 19. ledna 2022 jsem nastoupila na plánovanou artroskopickou operaci na oddělení JLP.
Již momentem vykročení z výtahu ve 2. patře krátce před 7.00 hodinou ranní jsem pochopila, že po celou dobu pobytu v nemocnici v Říčanech, budu v těch nejlepších rukách. Milé zdravotní sestřičky mně ochotně a s velkou dávkou empatie vysvětlovaly, co mě čeká a jejich vlídný přístup byl pro mě před očekávaným výkonem tím nejlepším zklidňujícím balzámem.
Obrovský dík patří samozřejmě personálu na operačním sále, jmenovitě MUDr. Dominiku Macákovi, MUDr. Filipu Svatošovi, MUDr. Vladimíru Gavrikovi a sestřičkám Jitce Ulmanové, Bc. Adéle Bébrové a Ireně Geistové. Nikdy by mě nenapadlo, že na operačním sále těsně před celkovou anestezií mně bude do smíchu. A stalo se. Jeden z týmu zdravotníků mě svým vyprávěním pro odlehčení situace opravdu rozesmál. Samozřejmě VELIKÁNSKÉ DÍKY patří operatérovi panu MUDr. Dominiku Macákovi, milému člověku, který mně s nekonečnou dávkou laskavosti, porozumění a empatie stručně popsal, co mě v následujících minutách čeká. A stejným způsobem mi sděloval následně na pokoji, jak operace proběhla a jaký bude další postup léčby. Chci zdůraznit i poděkování anesteziologovi MUDr. Vladimíru Gavrikovi, který mně rovněž před celkovou anestezií popsal, v čem spočívá jeho úkol na sále. Zkrátka takové množství profesionality, laskavosti, empatie, porozumění, vstřícnosti na operačním sále mě hodně mile překvapilo.
Velké poděkování patří celému týmu na operačním sále a samozřejmě i na oddělení JLP. DÍKY VÁM VŠEM!
Po operaci byl stejně laskavý přístup všech sestřiček na oddělení JLP. Ochotně přišly při každém přivolání telefonem, neustále se ptaly, zda je všechno v pořádku, zkrátka péče tak vynikající, že je to až neuvěřitelné, s jakou pečlivostí a trpělivostí k pacientům přistupují. I tady je na místě VELKÝ DÍK!
Od Vás by se měli všichni zdravotníci učit.

Přeji Vám všem do říčanské nemocnice zdravý, šťastný a úspěšný rok 2022. Ať jste všichni úspěšní v osobním i v pracovním životě!

Moc za všechno děkuji.
Jana Kučerová


Děkujeme zdravotníkům 2

24.1.2022

Mockrát děkuji za vaše úsilí, vytrvalost a neustálý boj za zlepšení situace. Jsem moc vděčná za veškerou práci, kterou odvádíte, za snahu zvýšit povědomí a nenechat se zastrašit či znechutit lidmi, kteří vás každodenně urážejí. Obdivuji, že se staráte i o ty, kteří na zdraví druhých vůbec nemyslí a nebojíte se za boj za zdraví ohrozit, jak svůj život, tak i svojí psychiku, obětovat čas s rodinou a koníčky.
Ještě jednou moc děkujeme! Jste hrdiny dnešní doby.

Paní J.


Děkujeme zdravotníkům 3

24.1.2022

Dobrý den,
chtěl bych Vám velmi poděkovat za Váš přístup k pacientům, za Vaši oddanost profesi a za vše co pro nás děláte. Moc si toho vážíme a ceníme.
Moc Vám děkujeme!

pan V. Potapov


Děkujeme zdravotníkům 4

24.1.2022

Vážení, přesto že jsem zatím Covid neměl, tak si neobyčejně vážím Vaší práce a Vašeho pracovního nasazení. Myslím si, že jste zatím takhle těžké dva roky nezažili. Chtel bych Vám také poděkovat za to, že i přes některé negativní reakce jste nezahořkli a pracujete obětavě dál.

S díky Luděk


Děkujeme zdravotníkům 1

21.1.2022

Chtěl bych poděkovat všem zdravotníkům, kteří kvůli nám odkládají stranou osobní životy a pracují až do posledních sil!

Mikuláš Valo


Nádherný děkovný dopis

21.1.2022

Dobrý den,

jmenuji se Stanislava Dvořáková a je mi 73 let. Byla jsem hospitalizovaná v nemocnici Benešov se zánětem močového měchýře (až do sepse), zánětem ledvin a covidem. Po třech dnech léčby a zaléčení rozhodli lékaři o mém převezení do Nemocnice Agel Říčany. Nebyla jsem ráda. Před zhruba deseti lety předcházela nemocnici v Říčanech nechvalná pověst. A tak mě převezli. Po prvním dnu v této nemocnici jsem se v duchu začala omlouvat za to, že jsem do Říčan nechtěla. Poležela jsem si tady čtrnáct krásných dní. Takovou péči a laskavý přístup všeho personálu jsem za svůj život v žádné nemocnici, ve které jsem kdy ležela, nezažila. Píšu Vám proto, abych jmenovitě poděkovala. Především paní doktorce, která mě v průběhu hospitalizace ošetřovala, MUDr. Anně Brabencové. Tolik empatie a laskavosti, to se jen tak nezažívá. Jestli po světě chodí živý anděl, je to ona. Dál bych chtěla vyjádřit veliké poděkování sestřičkám, jmenovitě Suchomelové Marii, Martě Hainlii, Ivaně Zbořilové, Renatě Zakuťanské, Katce Bubeníkové, Móně Dvořákové, Evě Volákové, Haně Víškové, Barboře Šimáčkové a Marii Kočové. Ta děvčata v péči o nás nechávala kus srdce, a to i v momentech, kdy měla těžkou a náročnou noc. I po takové noci přišla ráno k nám do pokoje a s úsměvem: "Dobré ráno, zlatíčka moje, jak se dneska máte?" V tu chvíli máte pocit, že jste doma s rodinou. Ještě jednou, všem jmenovaným sestřičkám obrovskou pochvalu a velikánský dík. Dál chci vyslovit další velikou pochvalu sanitářům a sanitářkám. JAN NĚMEC. Ten pro mě zůstane legendou mezi sanitáři. Jeho přístup k pacientkám: " Holky moje zlatý", to tak potěší, budu na něj vzpomínat do nejdelší smrti a další sanitářky Jitka Tremšínská, Martina Šmejkalová, Marie Rejholcová si zaslouží rovněž obrovskou pochvalu. A do kuchyňky Haničce Žákové. Dobrá duše, která mimochodem, roznášela to nejlepší jídlo, které jsem kdy v nemocnici jedla. A roznášela ho s úsměvem a vždycky měla pro nás pacienty dobré slovo. Ještě jednou všem veliké poděkování. Děkuji. Děkuji. Děkuji.

Stanislava Dvořáková


Vřelé poděkování - interní lůžkové oddělení

20.1.2022

Vážený pane primáři (MUDr. Jan Němec),

chtěl bych touto cestou Vám a celému Vašemu personálu moc a moc poděkovat za příkladnou péči a přístup k pacientům. Nemohu napsat nic víc, než samou chválu. Nemohu poděkovat všem, pevně věřím, že to provedete z Vašehu titulu sám a srdečně Vám za to děkuji. Po mém příjmutí na oddělení byla mou hlavní pečující lékařkou MUDr. Marianna Jarůšková, které bych chtěl obzvlášť poděkovat za péči, se kterou se mi věnovala.

Ještě jednou velké diky Vám všem. Pan Josef Č.


Pochvala za operaci

10.1.2022

Vážený pane řediteli, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenosti z Vaší nemocnice. Dne 8. 1. 2022 jsem podstoupil ve Vaší nemocnici operaci křečových žil. Od prvního okamžiku jsem věděl, že jsem se rozhodl správně. Od příjmu, přípravy pokoje, vše o.k. Všichni vstřícní, usměvaví, hodní a veselí. Pak to ale přišlo, na sále úplní andělé pod vedením Mudr. Hrubého PhD. Tak jsem se nikdy na operaci netěšil, jak ve Vaší nemocnici.Vsichni perfektní, pořád neustále otázky, zda něco nebolí, jestli je mi fajn atd . A najednou koukám a bylo to hotovo. Prostě perfektní profesionální chování. Mockrát děkuji. Přeji všem Vašim pracovníkům v roce 2022 hodně úspěchů a zdraví. Prosím, poděkuje jim osobně. S hlubokou úctou a respektem k Vaší práci - Standa Hrdlička.


Poděkování pro covid odd.

10.1.2022

Dobrý den do Říčan,

chtěl bych alespoň touto cestou vyjádřit obrovský dík "covidovému" oddělení, kde byla ke konci listopadu 2021 hospitalizována p. Janyšková pod dohledem ošetřující lékařky MUDr. Brabencové. Poděkování patří týmu všech lékařů, sestřiček, sanitářů a dalším, kteří v této nelehké době svým nasazením a odbornou péčí dokáží i rizikovým pacientům vrátit zdraví a úsměv do tváře.

Vše dobré v novém roce, pevné zdraví a hodně sil pro vaši náročnou práci přeje
J. Janyška


Krásný děkovný dopis

5.1.2022

K rukám: Primář MUDr. Jan Němec

Vážený pane primáři,

dne 13. 12. 2021 mě byl zjištěn Covid19. Tuto nemoc jsem se snažil zvládnout sám doma, ale nezvládl jsem. Dne 17. 12. 2021 můj vnuk zavolal sanitku a byl jsem převezen k Vám do nemocnice. Nechci rozepisovat léčbu, to bylo ve Vaší odborné režii, ale píšu Vám velké poděkování.

Rád bych zdůraznil, že na celém Vašem oddělení máte nejlepší personál, jaký jsem mohl poznat. Všichni, od lékařů, přes všechny sestřičky a další Vaše zaměstnance se o mě vzorně starali s maximální empatií. Trpělivost, pomoc a vlídná slova mě moc pomohly v léčbě a pobytu u Vás. Dnes mohu napsat, že díky Vám a péči, jakou jsem měl, jsem Covid19 porazil a mohl být propuštěn 3. 1. 2022 do domácí péče. Paní doktorka mě před propuštěním trpělivě informovala a vše řádně vysvětlila.

Vážený pane primáři, moje poděkování Vám všem za můj život je to nejmenší co mohu dát. Tímto Vás prosím, abyste mým jménem celému Vašemu personálu poděkoval za příkladnou péči, čistotu a vynikající kuchyň. Přeji Vám všem jen to nejlepší. Pokud bych opět někdy potřeboval léčbu v nemocnici, rád se vrátím opět k Vám do Nemocnice Agel Říčany.

Přeji krásný a úspěšný rok 2022 a ještě jednou z celého srdce VELKÉ PODĚKOVÁNÍ.

Josef Pátek


Skvělý tým na JPL

30.11.2021

Mockrát bych chtěl poděkovat sestřičkám na oddělení jednodenní péče, kde jsem strávil jeden den po operaci kolene. Příjemné, milé, ochotné, a ten servis, co tam předvádí sestřičky, je neuvěřitelný! Ať zvoníte každých 10 minut nebo zazvoníte ve 2 ráno stále přijdou s úsměvem. Mohu říct, že jsem byl smutný, že už jdu domů 😂!! A samozřejmě obrovské díky panu primářovi Svatošovi, ten je na pravém místě !! Ještě jednou děkuji celému týmu za příjemný (sice bolestivý😂) den v nemocnici.

K vám by se měli jezdit dívat protivné sestry z velkých nemocnic !!! p. Cecilka


Slova díků

23.11.2021

Vážený pane primáři.

Požádal mě kamarád p. Vladimír Svačina z Mnichovic, který nemá PC, o zaslání pochvaly.

Jedná se o poděkování paní MUDr. Marianně Jarůškové, u které byl v interní ambulanci 15. listopadu 2021.

Pan Svačina velmi děkuje paní doktorce za její lidský přístup a ochotu.

Danuše Vimrová


Perfektní péče

11.11.2021

Dobrý den, dne 10. 11. jsem byl v říčanské nemocnici na operaci kolene. Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu MUDr. Svatoše a oddělení pro jednodenní péči za perfektní péči a naprosto profesionální a citlivý přístup. Děkuji. Jan Hejda


Spokojená pacientka

26.10.2021

Vážený pane řediteli, vážený pane primáři,

dovoluji si vyjádřit svou spokojenost s péčí, profesionalitou a přístupem ze strany Vaší nemocnice, které se mi dostaly při mém ošetření na pohotovosti interní ambulance v sobotu 17. 10.

Pohotovost jsem vyhledala při dušnosti v souvislosti s astmatickým záchvatem. Ujala se mne paní MUDr. Denisa Petrů Jílková a jí asistující zdravotní sestřička. Velice jim děkuji za jejich přístup a péči.

Ráda konstatuji, že Nemocnice AGEL Říčany je v současné době prvotřídním zdravotnickým zařízením, s kvalitiními a profesionálními lékaři a sestrami, s vynikajícím vedením.

Bohužel se zdravotními zařízeními mám řadu zkušeností a mohu tedy srovnávat. Jsem moc ráda, že Vaše nemocnice se tak moc vylepšila a mohu jen chválit.

Vážení pánové, děkuji za Váš čas, který mému dopisu věnujete. Pochvalu a poděkování jsem musela vyjádřit.

Přeji Vám i celé nemocnici spokojené pacienty a ještě jednou děkuji za zodpovědnou a náročnou práci lékařky i sestřičky.

 

S pozdravem,

JUDr. Eva Kubrychtová


Poděkování od pacientky

8.10.2021

 

Dobrý den, vážené vedení Nemocnice AGEL Říčany a oddělení jednodenní lůžkové péče, 

ve středu 22. 9. 2021 jsem se podrobila operaci kolene na oddělení jednodenní lůžkové péče. Moje obavy, strach a nervozita byly sníženy díky skvělé péči zdravotníků a panu primáři MUDr. Filipu Svatošovi, jemuž jsem vděčná za provedený zákrok. 

Strávila jsem den na oddělení JPL a velmi děkuji sestřičkám Kateřině Šavrdové a Pavlíně Bártové za jejich trpělivost, ochotu, vlídný a laskavý přístup a za jejich odbornou péči. 

Stejně tak děkuji moc milé anesteziologické sestřičce Miloslavě Křapáčkové a celému týmu na operačním sále.

Jejich úžasné a lidské jednání mi velmi ulehčilo a zpříjemnilo pobyt ve Vaší nemocnici.

Setkala jsem se u Vás s naprosto úžasným personálem!

Sama pracuji jako sestra a tentokrát jsem se ocitla v roli pacienta. Vaše sestřičky byly výborné a za to jim moc děkuji.

 

Zdraví Vás

Mgr. Alena Procházková


Spokojenost - PCR testy

3.9.2021

Vážení,

dnes jsem byla s mým otcem, cizincem ze Singapuru, na testu PCR na vašem odběrovém místě v areálu nemocnice. Jsem nesmírně potěšena jednáním a přístupem personálu v buňce. Za dobu covidu jsem navštívila mnoho odběrových míst jak v ČR tak i v zahraničí a nedá se porovnat přístup s vašim personálem. Takovou ochotu a vstřícnost jsem ještě nikde neviděla. Píši to z důvodu, jelikož vím, jak je covidová situace dlouhodobě pro nás pro všechny náročná a jsem moc ráda, že jsem u vás neměla další špatnou zkušenost. Už budeme navštěvovat pouze vaše odběrové místo!

 

S pozdravem a děkuji 

Anastazie Boon


Pochvala pro CHIR AMB

27.8.2021

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala pracovníkům chirurgické ambulance (MUDr. Kristýně Čamborové a všem sestřičkám, jejichž jména jsem si bohužel nezapamatovala) za vstřícnost, laskavost a profesionalitu. Péče a přístup výše jmenovaných k pacientovi je na velmi vysoké úrovni. Ještě jednou moc děkuji!

Václava Fialová


Pochvala od pacientky

28.7.2021

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Svatošovi, lékařům a sestrám na operačním sále a celému oddělení jednodenní péče za ochotu a laskavý přístup, který mi věnovali dne 21.7.2021, kdy jsem podstoupila operaci kolene.
Vážím si jejich práce a moc jim za vše děkuji.
Kollertová


Dopis s poděkováním

22.7.2021

Dobrý den,

chtěl bych Vám poděkovat, respektive pochválit pracovníky Vaší nemocnice za vynikající přístup a profesionalitu, kterou jsem zažil při řešení mého úrazu na "Ortopedickém oddělení" (ambulance, operační sál). Dlouho jsem se nesetkal s takovým servisem v nemocnici. Lékaři, sestřicky i personál usměvavý a milý a dokonce i pověstné nemocniční jídlo bylo výborné :-).

J. Čermák


Poděkování

16.6.2021

Dobry den,

13. 6. 2021 jsem podstoupila operaci kolene. Chtěla bych moc poděkovat celému personálu na oddělení jednodenní péče.Tak vstřícné a ochotné sestřičky jsem dlouho nezažila. Vážím si jejich práce a moc jim děkuji za výbornou péči. Přeji vám mnoho spokojených pacientů. Děkuji, Hartvichová.


Děkovný dopis

14.6.2021

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych vyslovila poděkování panu doktorovi z oboru ortopedie, p. Petru Čechovi, který mne 13. 6. v neděli v nemocnici           v Říčanech operoval levé koleno, za jeho profesionální přístup, ochotu pomoci, za příjemné a milé chování, za odbornou skvělou práci         a za podrobné vysvětlení operačního zákroku a pooperační léčby.

Poděkování patří i úžasnému personálu na ortopedickém oddělení jednolůžkové péče na ortopedii, všem sestřičkam, p. anesteziologovi, všem na operačním sále. Veliké diky patří všem za jejich ochotu, laskavý a milý přístup k pacientům, za jejich skvělou péči a za to, že jsem se zde cítila v bezpečí a prvotni strach z operace brzy zmizel.

S takovým přístupem jsem se dosud nikde v nemocnicich nesetkala.

Srdečně jim děkuji za jejich náročnou a obětavou práci, kterou odvádějí ještě i s úsměvem.

Se srdečným pozdravem

Mgr. LENKA Minaříková, Praha 4.


Pochvala pro očk. centrum

28.5.2021

Vážení,
chtěla bych za celou rodinu poděkovat za vzorné chování i péči při očkování naší maminky paní Blaženy Chodorové v Očkovacím centru Říčany. Přejeme všem pevné zdraví a hodně sil.
S pozdravem Danica Dejlová


Pochvala INTERNA

28.4.2021

Dobrý den, obvykle nikam nepíšu, ale tentokrát musím udělat čestnou výjimku. Léčím se ve Vaší nemocnici s covidem na oddělení interny, včetně JIP a musím konstatovat jednu věc. V životě jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem veškerého personálu, od lékařů po sanitáře, a to bez výjimek. Hluboce se klaním před jejich nasazením a opravdu nadstandardni péči o pacienty. A přimlouvám se         za nějaké ocenění jejich skvělé práce.

Děkuji. Zdeňka Sudíková.


Pochvala - Očkovací centrum Říčany

3.4.2021

Přeji dobrý den,

právě včera jsem obdržela druhou, tedy poslední injekci proti covid-19. Moje dojmy i zážitky z celé akce jsou veskrze pozitivní, od jednání se sestrami a právě tak s lékařkou, která zajišťovala odborný dohled. Myslím, že už nápad zřídit toto očkovací středisko ve Sportovní hale v Říčanech  nejen pro město Říčany, ale i pro celé okolí Říčan, byl nápad vynikající a pozoruhodný, a jsem ráda, že se tak stalo. Moc a moc srdečných díků všem, kteří přispěli k realizaci tohoto záměru a usnadnili nám všem starším osobám + 70 a více - a nejen jim -  poměrně snadný přístup k tomuto očkování.

Mikotová Eva, naroz. 1943, Říčany u Prahy


Děkovný dopis od skautů

1.4.2021

Drazí lékaři, zdravotní sestřičky, medici, zkrátka úplně všichni z našeho skvělého zdravotnického personálu.

Chtěla bych vám poděkovat za mě, mou rodinu i za náš celý skautský oddíl. Za to, co pro nás všechny v této nelehké době děláte. Výměna času stráveného s rodinou a přáteli za přesčasy strávené v práci, obětování vašeho volného času a zájmů pro jiné a riskování toho nejcennějšího, vašeho zdraví. Klobouk dolů za tyto nemalé činy.

Moc dobře si uvědomuji, že vám má slova podpory práci nijak neusnadní, přesto doufám, že vás alespoň trochu potěší a vykouzlí úsměv na tváři. Přeji vám především hodně sil, pevné zdraví a stále tak velké nasazení pomáhat druhým.

Jste mým velkým vzorem a díky vám je mi už teď jasné, že chci pomáhat druhým právě jako vy teď nám a jsem přesvědčená, že se příští rok budu hlásit na lékařskou fakultu.

Ještě jednou velké DÍKY vám všem.

S pozdravem, Zuzana Křivancová, 7. skautský oddíl Rysové, Beroun


Pochvala pro JPL

29.1.2021

Dobrý den do Říčan,

v pondělí 11.1.2021 jsme byli úspěšně operováni Mudr. Pituchem na vašem oddělení JPL nemocnice v Říčanech.

V úterý jsme pak byli propuštěni do domů.

Chtěli bychom touto formou poděkovat všem vašim zaměstnancům - lékařům, sestřičkám i sanitářkám, kteří se o nás při pobytu na oddělení JPL starali.

Všichni byli skvělí, a to jak po stránce odborné, tak i lidské, a moc nám tím pomohli překonat strach z chirurgického zákroku.

Mnohokrát všem za tuto péči a nadstandartní starostlivost děkujeme a přejeme všem zaměstnancům vaší nemocnice hodně sil a zdraví v této nelehké době!!

Tlumočte jim, prosím, vhodnou formou naše poděkování.

 

Ještě jednou veliké díky a ať se vám vše daří!

Oldřich Klimeš, Karel Hrkal a Hrubý Radovan