Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pacienti a návštěvy

DEN ZDRAVÍ

Proběhlo:

DEN ZDRAVÍ 2022

Termín: 7. září 2022 od 13:00 do 18:00 hod.
Místo: louka u Komenského náměstí v Říčanech
Program:  měření tlaku, zjištění hladiny cukru v krvi, hygiena rukou, ukázka obvazové techniky, jak řešit drobná řezná poranění, odborné poradny jako výživová, prevence kardiovask. onemocnění, diabetes melitus, ukázky resuscitace, nácvik první pomoci, ergoterapie a fyzioterapie
Vstup: zdarma           

Doprovodný program pod heslem „Celá rodina si hraje pro zdraví“. Čekají na Vás tvořivé workshopy nebo párové soutěže (dospělý/senior + dítě). A také nám přijde zahrát a zazpívat několik žáků ze 2. základní školy Bezručova Říčany.

Pro milovníky šachů budou připraveny šachovnice a své síly v této oblasti si můžete změřit s ředitelem naší nemocnice. Je však nutná rezervace předem. Zájemci o šachovou partii, prosím, dejte vědět na e-mail: veronika.masarykova@nrc.agel.cz, počet míst je omezen. V případě volných míst Vám Vaši rezervaci zpět potvrdíme a nahlásíme čas šachové partie. :-)

Na akci bude také umístěn sběrný kontejner na prošlé léky. Prohlédněte si doma svou lékárničku a léky po datu expirace nám můžete odevzdat.

A co Vás čeká v Klaunské ambulanci? Je to místo, kde Vás i Vaše děti či vnoučata Zdravotní klauni "vyšetří" a "ošetří" a vynasnaží se "vyléčit" vysokými dávkami smíchu. Uvítají tam všechny, kteří trpí momentální skleslostí, ale i ty, kteří si chtějí svou už tak dobrou náladu o kus vylepšit. :-)

 

Hlavním partnerem akce je Město Říčany.  

 

Dalšími partnery jsou:        a   


 

DEN ZDRAVÍ 2021

První ročník preventivní akce proběhl v sobotu 11. září 2021 na lázeňské louce a to v rámci Říčanských slaností, které se nesly pod heslem ... pro zdraví.

Nemocnice měla na louce stan, kde bylo možné si nechat změřit tlak, odebrat kapku krve pro zjištění hladiny cukru v krvi, poradit se s diabetologem nebo zvládnout speciální testy u ergoterapeutických pracovníků. Jsme rádi, že náš stan navštívilo takové množství lidí. Vámi vyplněné dotazníky z této akce jsme zhodnotili a vážíme si všech milých slov, která jste nám napsali. Největší radost nám však udělaly milé obrázky dětí, které malovaly sestřičky, lékaře, sanitku nebo ovoce a zeleninu, která jim pomáhá, aby zůstaly zdravé.