Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ 

Jsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 323 627 511

O nemocnici

Velkokapacitní očkovací centrum v Říčanech navštíví průměrně 600 lidí denně. Zdravotníci zde aplikovali již 30 tisíc vakcín

22.6.2021

Nárůst denního počtu aplikovaných vakcín se pozitivně promítl do urychlení očkování ve velkokapacitním vakcinačním centru a zdravotníci z Nemocnice AGEL Říčany zde již podali klientům přes 30 tisíc vakcín.

„Svižné tempo při očkování se daří očkovacímu centru udržovat a ještě došlo oproti minulému měsíci k menšímu nárůstu z 500 podaných dávek vakcíny denně na 600 denně,“ potvrzuje ředitel Nemocnice AGEL Říčany prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D. Očkovací centrum funguje od 24. února, tedy téměř 4 měsíce, a i během léta se zde lidé mohou k očkování registrovat. Náročný logistický proces očkování totiž nijak nekomplikuje veškerou péči v říčanské nemocnici, protože k vakcinaci slouží místní sportovní hala. Během prázdninového období se neplánují žádné změny v otevírací době a provozní doba zůstává od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin.

Jak vyplývá z děkovných dopisů, lidé si velmi pochvalují plynulost celého procesu, vstřícný a pozitivní přístup všech zaměstnanců od personálu u vstupu do centra po lékaře, kteří vakcínu aplikují, a také i netvoření se front. Marketingový referent nemocnice dodává: „Pochvaly na očkovací centrum a jeho fungování se k nám dostávají z různých stran, ať už od samotných naočkovaných klientů nebo od jejich rodinných příslušníků. Pro příklad jsme dostali email od paní Dejlové, která velmi chválila vzorné chování i péči při očkování její maminky Blaženy. Jsme skutečně rádi, že jsou klienti spokojení,“ říká za Nemocnici AGEL Říčany Ing. Veronika Masaryková.

Zpět

Kontakt pro média

Mgr. Radka Miloševská
tisková mluvčí AGEL
press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: