Akreditace

31.5.2021

Nemocnice AGEL Říčany a.s. obdržela od Ministerstva zdravotnictví ČR rozhodnutí o udělení akreditace - oprávnění k uskutečňování vzdělávání v základním kmeni interním. Akreditace byla udělena 24. 3. 2021 a její platnost je 5 let.

Akreditace byla od MZ ČR udělena také pro provádění vlastního specializovaného výcviku pro obor: VNITŘNÍ LÉKAŘSTVÍ. Tato akreditace byla udělena dne 9. prosince 2020 a její platnost je 5 let.

Říčanská nemocnice dále obdržela od MZ ČR rozhodnutí o akreditaci, oprávnění provádět vlastní specializovaný výcvik pro obor: REHABILITAČNÍ A FYZIKÁLNÍ MEDICÍNA. Rozhodnutí bylo uděleno 28. dubna 2021. Platnost akreditace je 5 let.