Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Interní lůžkové oddělení

O oddělení

  • Naše interní oddělení má v současné době 65 lůžek. Jsou rozmístěna mezi jedno-, dvou a třílůžkové pokoje.
  • Většina našich klientů se léčí s nemocemi oběhové soustavy, trávicího traktu a metabolismu. 
  • Nemalou skupinu tvoří také pacienti s onkologickými diagnózami. Dále se staráme i o pacienty vyžadující nutriční podporu nebo naopak pacienty vyžadující redukci váhy pod dohledem lékaře. Obě tyto skupiny postupně připravujeme na přechod do ambulantního režimu, kdy jsme schopni pacientům i dlouhodobě zapůjčit některé pomůcky (enterální pumpy a podobně).
  • V péči o naše pacienty úzce spolupracujeme s naším rehabilitačním oddělením.
  • Část pacientů vyžadující intenzivní péči je sledována na čtyřlůžkové multioborové jednotce intenzivní péče.

Návštěvní hodiny

Denně od 13.00 - 18.00 hod.

Ve zcela mimořádných případech je možné zajistit přítomnost člena rodiny i v jiném časovém intervalu po domluvě s lékařem či ošetřujícím personálem.

Informace o zdravotním stavu pacientů, Vám podá, ošetřující lékař v době od 13.00 do 15.00 hod. Telefonicky se informace nepodávají.

Vzhledem k epidemiologické situaci návštěvy zakázány!


Nemocnice AGEL Říčany a.s. obdržela od MZ ČR rozhodnutí o udělení akreditace. Akreditace byla udělena 24. 3. 2021 a její platnost je 5 let.

Akreditace byla od MZ ČR udělena také pro provádění vlastního specializovaného výcviku pro obor: VNITŘNÍ LÉKAŘSTVÍ. Tato akreditace byla udělena dne 9. prosince 2020 a její platnost je 5 let.