Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Interní lůžkové oddělení

O oddělení

  • Naše interní oddělení má v současné době 65 lůžek. Jsou rozmístěna mezi jedno-, dvou a třílůžkové pokoje.
  • Většina našich klientů se léčí s nemocemi oběhové soustavy, trávicího traktu a metabolismu. 
  • Nemalou skupinu tvoří také pacienti s onkologickými diagnózami. Dále se staráme i o pacienty vyžadující nutriční podporu nebo naopak pacienty vyžadující redukci váhy pod dohledem lékaře. Obě tyto skupiny postupně připravujeme na přechod do ambulantního režimu, kdy jsme schopni pacientům i dlouhodobě zapůjčit některé pomůcky (enterální pumpy a podobně).
  • V péči o naše pacienty úzce spolupracujeme s naším rehabilitačním oddělením.
  • Část pacientů vyžadující intenzivní péči je sledována na čtyřlůžkové multioborové jednotce intenzivní péče.

Návštěvní hodiny

Denně od 13.00 - 18.00 hod.

Ve zcela mimořádných případech je možné zajistit přítomnost člena rodiny i v jiném časovém intervalu po domluvě s lékařem či ošetřujícím personálem.

Informace o zdravotním stavu pacientů Vám podá ošetřující lékař v době od 13.00 do 15.00 hod. Telefonicky se informace nepodávají.

 

Od 1. 6. 2021 platí pro Návštěvy v nemocnici pravidla v rozsahu nařízení MZ ČR:

- návštěva musí mít s sebou negativní výsledek POC testu/RT-PCR testu nebo certifikát o očkování nebo laboratorně potvrzené prodělání nemoci covid-19 ve lhůže do 180 dnů.

Současně návštěva musí použít chirurgickou roušku případně respirátor min. třídy FFP2 (použití improvizovaných nebo látkových roušek nepostačuje).

Návštěvy budou vstupovat jednotlivě po desinfekci rukou.


Nemocnice AGEL Říčany a.s. obdržela od MZ ČR rozhodnutí o udělení akreditace. Akreditace byla udělena 24. 3. 2021 a její platnost je 5 let.

Akreditace byla od MZ ČR udělena také pro provádění vlastního specializovaného výcviku pro obor: VNITŘNÍ LÉKAŘSTVÍ. Tato akreditace byla udělena dne 9. prosince 2020 a její platnost je 5 let.