DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ POMÁHAJÍ

23.10.2020

Nemocnice AGEL Říčany vzhledem ke zvýšené absenci zaměstnanců a zároveň ke zvýšeným nárokům na množství poskytované péče v souvislosti s epidemií COVID-19 uvítá krátkodobou i dlouhodobou pomoc především od: rentgenových laborantů, kvalifikovaných sester a lékařů internistů L2/L3.

Prosíme o zaslání kontaktu a informace o Vašem vzdělání  na email: Veronika.masarykova@nrc.agel.cz

Dle aktuálních potřeb při dalším zhoršování epidemiologické situace Vás budeme kontaktovat.

Bližší informace poskytne: Ing. Veronika Masaryková, referent marketingu a PR, mobil: 702 204 642