Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Lékárna

Novou lékárnu otevřela na začátku května Nemocnice Říčany. Moderně vybavená a snadno dostupná lékárna v areálu nemocnice nabízí široké spektrum léčiv, odborné konzultace, přátelské prostředí a především větší komfort pro své pacienty.

„Otevřením lékárny přímo v areálu nemocnice jsme chtěli našim pacientům zajistit především větší komfort. Léky si budou moci vyzvednout pohodlně hned cestou z ambulance. Lékárna je moderně vybavená a pacientům i ostatní veřejnosti nabízí klidné a přátelské prostředí a široké spektrum léčiv," uvedl ředitel říčanské nemocnice Radek Cabrnoch.

Pozici vedoucí lékárnice zastává Mgr. Alena Eliášová pocházející z rodiny lékárníků z Jižních Čech. Dříve pracovala v Praze a Ondřejově, má dvacetiletou praxi ve veřejné lékárně poblíž Všeobecné Fakultní nemocnice a bydlí nedaleko Říčan. „Baví mě kontakt s lidmi a možnost ulehčit jim radou v nelehké situaci. Snažím se, aby bylo v lékárně říčanské nemocnice především vlídné prostředí. Abychom měli vždy vše, co od nás pacienti potřebují, a doporučili vždy jen to, o čem jsme přesvědčeni, že jim pomůže. I kdyby to měl být jen bylinný čaj. Nezáleží na tom, zda přijde mladý muž s rýmou, maminka, která se trápí horečkou svého dítěte, nebo starší paní s receptem od lékaře. Vždy pro ně uděláme maximum," dodala Alena Eliášová. Sortiment lékárny je přizpůsoben především spektru léků, které předepisují ambulance nemocnice. Pacienti zde však najdou i další volně prodejné léky, doplňky stravy, zdravotnické pomůcky nebo léčebnou kosmetiku. Těšit se můžete na pravidelné akční nabídky, odborné poradenství a osobní přístup založený na úctě k tradičním hodnotám farmacie.

PHARMAPOINT

Lékárna v říčanské nemocnici je navíc součástí programu PharmaPoint, do kterého je aktuálně zapojeno více než dvě stě lékáren z celé České republiky. Všechny ctí moderní trendy nového století a dbají na tradice individuálního přístupu ke každému pacientovi. Prioritou lékáren je spokojený pacient.

Kontakty:

323 627 515
720 042 783
lekarna@nrp.agel.cz

Provozní doba:

Po:8.00 - 18.00
Út:8.00 - 16.00
St:8.00 - 16.00
Čt:8.00 - 16.00
Pá:8.00 - 16.00

Akční letáky: